04. Jan Bonaventura Ostrowski Ptaszarka, 2019 olej/płótno, 60×70 cm cena wywoławcza 1500

Jan Bonaventura Ostrowski
Ptaszarka, 2019
olej/płótno, 60×70 cm
cena wywoławcza 1500