39. Marta Czajka- Trzeciakowska Jutro też jest dzień, 2019 olej/płótno 46×55 cm cena wywoławcza 500

Marta Czajka- Trzeciakowska
Jutro też jest dzień, 2019
olej/płótno 46×55 cm
cena wywoławcza 500