38. Nina Zielińska-Krudysz Abstrakt zmyślony, 2018 olej/płótno, 80×80 cm. Cena wywoławcza 800

Nina Zielińska-Krudysz
Abstrakt zmyślony, 2018
olej/płótno, 80×80 cm
cena wywoławcza 800

sprzedano: 800 zł