37. Danuta Niklewicz, Manhattan-Impresja wieczorna, 2018 r. olej/płótno, 70 x 100 cm

37. Danuta Niklewicz
Manhattan-Impresja wieczorna, 2018 r.
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wywoławcza 1000 zł