36. Dominik Morgaś Przestrzeń, 2019 olej,bursztyn/płótno, 50×60 cm cena wywoławcza 800

Dominik Morgaś
Przestrzeń, 2019
olej,bursztyn/płótno, 50×60 cm
cena wywoławcza 800