35. Katarzyna Czajka Jeden ze stu, 2016 olej/płótno, 130×160 cm cena wywoławcza 1500

Katarzyna Czajka
Jeden ze stu, 2016
olej/płótno, 130×160 cm
cena wywoławcza 1500

sprzedano: 1500