31. Maja Gajewska Turkus i biel, 2019 olej/płótno, 120×100 cm. Cena wywoławcza 1000

Maja Gajewska
Turkus i biel, 2019
olej/płótno, 120×100 cm
cena wywoławcza 1000

sprzedano: 1300 zł