03. Anna Tajak, Rzeka, 2020, olej/płótno, 140×110 cm, cena wywoławcza 2500, estymacja 3500 – 4500

3. Anna Tajak
Rzeka, 2020
olej/płótno, 140×110 cm
cena wywoławcza 2500
estymacja 3500 – 4500