27. Urszula Kałmykow, Świt nad jeziorem, 2018 r. olej/płótno, 110 x 60 cm

27. Urszula Kałmykow
Świt nad jeziorem, 2018 r.
olej/płótno, 110 x 60 cm
Cena wywoławcza 1000