02. Rafał Olbiński, Cynamonowe łąki, 2020, olej/akryl/płótno, 54×41 cm, cena wywoławcza 30000, estymacja 45000 – 55000, droit the suite

2. Rafał Olbiński
Cynamonowe łąki, 2020
olej/akryl/płótno, 54×41 cm
cena wywoławcza 30000
estymacja 45000 – 55000
droit the suite