12. Nina Zielińska -Krudysz Akt cynobrowy, 2019 olej/płótno, 80x80cm cena wywoławcza 800

Nina Zielińska -Krudysz
Akt cynobrowy, 2019
olej/płótno, 80x80cm
cena wywoławcza 800