11. Krzysztof Kargol Akt z kluczem wiolinowym,2019 olej/płótno, 33×41 cm. Cena wywoławcza 700

Krzysztof Kargol
Akt z kluczem wiolinowym,2019
olej/płótno, 33×41 cm
cena wywoławcza 700

niesprzedany