10. Andrzej Kotkowski, Wieczór w Krynicy Zdrój, 2018 r. olej/płótno 90 x 65 cm

10.Andrzej Kotkowski
Wieczór w Krynicy Zdrój, 2018 r.
olej/płótno 90 x 65 cm
Cena wywoławcza 500