09. Barbara Młynik-Szilke Pomarańczowa luna, 2019 olej/płótno, 60×60 cm cena wywoławcza 800

Barbara Młynik-Szilke
Pomarańczowa luna, 2019
olej/płótno, 60×60 cm
cena wywoławcza 800