08. David Schab, Martwa natura z dwoma dzbankami, 2018 r. olej/płótno, 61 x 92 cm

08. David Schab
Martwa natura z dwoma dzbankami, 2018 r.
olej/płótno, 61 x 92 cm

cena wywoławcza 1000 zł