02.Olga Bukowska, Nude, Part I, 2018/2019 r. olej/płótno, 120 x 60 cm

02. Olga Bukowska
Nude, Part I, 2018/2019 r.
olej/płótno, 120 x 60 cm

Cena wywoławcza 1000 zł